top of page

" Integrovaný nabíjecí systém pro Vaší mobilitu"

Budoucnost patří k elektro-mobilitě

Elektromobilita je klíčovým opatřením ke snížení emisí skleníkových plynů souvisejících s dopravou. Další negativní dopady dopravy, jako je spotřeba neenergetických zdrojů, znečištění hlukem, spotřeba půdy a úmrtí související s dopravou, vyžadují podrobnější přehodnocení odvětví dopravy.

 

Budoucnost patří k elektromobilitě: Tato technologie zajišťuje, že na našich silnicích budou ekologické, tiché a efektivní VOZIDLA, SKÚTRY, KOLA. Stále je třeba překonat určité výzvy, aby bylo možné využít mnoho výhod elektronického POHONU. 

Proto se naše společnost rozhodla investovat do technologie elektro-mobility.

Integrovaný nabíjecí systém je nedílnou součástí pohodlného používání Vašich elektrokol, e-automobilů a e-skůtrů.

Náš systém je navržený s maximální flexibilitou, škálovatelností a cenovou dostupností, která umožňuje na trhu vysoce konkurenceschopné produkty s náklady na terminál nebo komplexní řešení pro stání včetně zabezpečení.

Náš přístup a  myšlení, uvádí na trh technologie, která umožňuje také bezpečnější růstový model, který rozšíří infrastrukturu zpoplatnění paralelně s rostoucí poptávkou. 

Vinage Car
Highway
SELLING ONLY QUALITY 

Inteligentní technologie nabíjení splňuje budoucí správu energie

Pro města a komunity

ECO FRIENDLY

Street Fashion Photography

Pro zvýšení zájmu a atraktivity měst, snížení počtu aut v ulicích a pro sport.

Pro společnosti a majitelé firem

ECO FRIENDLY

kancelář

Umožněte Vaši zaměstnancům dobíjecí místo pro jejich e-kola. A ukažte svým zákazníkům a obchodním partnerům, že myslíte na budoucnost tím, že šetříte životní prostředí a šetříte náklady.

Pro hotely, restaurace, turismus

ECO FRIENDLY

Stylová moderní kavárna

Zvýšení zájmu turistů a návštěvníků regionu. Zvýšení prestiže a servisu pro zákazníky, kteří u Vás rádi budou spokojeně trávit čas. 

Pro dodavatele energií

ECO FRIENDLY

Úspory energie kalkulačka

Ukažte svou pro aktivitu v oblasti úspor energií. Šetřete životní prostředí a nabídněte svým zákazníkům více. A získejte nové zákazníky svým přístupem.

Be eco friendly...
...make you happy......
LOGO_6.png
bottom of page